7 smartfonów z wbudowanymi głośnikami, które są mniejsze niż karta kredytowa

7 smartfonów z wbudowanymi głośnikami, które są mniejsze niż karta kredytowa

Wraz z rosnącą popularnością smartfonów na rynku dostępna jest duża liczba telefonów. Jednak nie wszystkie z nich nadają się idealnie do noszenia na ręce.

Na przykład, jeśli chcesz używać telefonu z aparatem do robienia wspaniałych zdjęć, musisz zachować szczególną ostrożność. Istnieje wiele telefonów, które mają wbudowane aparaty, ale większość z nich ma wiele ograniczeń. Dziś jednak podzielę się z Tobą kilkoma najlepszymi telefonami dostępnymi na rynku.

Samsung Galaxy A5

Samsung Galaxy A5 to niedrogi smartfon, który został zaprojektowany z myślą o wszystkich tych, którzy szukają budżetowego smartfona. Jest to jeden z najlepiej sprzedających się telefonów w tym roku. Ma piękne wzornictwo i skaner linii papilarnych.

Ma 4,5-calowy ekran HD i jest napędzany przez czterordzeniowy procesor 2,1 GHz. Posiada 2GB RAM i 16GB pamięci wewnętrznej oraz gniazdo kart microSD.

Sony Xperia X

Sony Xperia X to smukły telefon wyposażony w czterordzeniowy procesor 2,3 GHz i tylny aparat 13 MP. Jest to jeden z najlepiej sprzedających się telefonów tego roku.

Ma 4,6-calowy ekran HD i 2,2-calowy ekran dotykowy. Posiada tylny aparat o rozdzielczości 13 MP i przedni aparat o rozdzielczości 8 MP. Posiada 5-megapikselową kamerę przednią i baterię o pojemności 1500 mAh.

LG G6

LG G6 to bardzo smukły telefon wyposażony w ośmiordzeniowy procesor 2,1 GHz. Jest to jeden z najlepiej sprzedających się telefonów tego roku.

Ma ekran o przekątnej 5,7 cala i baterię o pojemności 2300 mAh. Wyświetlacz to panel IPS o rozdzielczości Full HD i rozdzielczości 1440 x 720 pikseli. Posiada tylną kamerę 13 MP i przednią 5 MP.

Apple iPhone 8

Apple iPhone 8 to wysokiej klasy smartfon, który jest wyposażony w dwurdzeniowy procesor 2,3 GHz. Jest to jeden z najlepiej sprzedających się smartfonów w tym roku.

Ma ekran o przekątnej 4,7 cala i baterię o pojemności 2688 mAh. Posiada tylną kamerę 12MP i przednią 7MP.

Wnioski:

Jak widać, na rynku dostępnych jest wiele telefonów, a większość z nich jest bardzo dobrej jakości. Ale mogę powiedzieć, że nie trzeba wydawać dużo pieniędzy, aby kupić dobry smartfon. Nie czekaj więc dłużej i wybierz telefon odpowiadający Twoim potrzebom. Zapamiętaj informacje podane w tym wpisie.