Najlepsze aplikacje do używania smartfonów podczas prowadzenia samochodu

Najlepsze aplikacje do używania smartfonów podczas prowadzenia samochodu

Jeśli należysz do osób, które mają zwyczaj korzystania ze smartfonów podczas prowadzenia samochodu, musisz natychmiast z tym skończyć. Ryzyko wypadku jest bardzo wysokie, jeśli używasz smartfona podczas jazdy. Jeśli więc zależy Ci na własnym życiu, zdecydowanie powinieneś przestać korzystać ze smartfona podczas prowadzenia samochodu. Istnieją pewne aplikacje, które można pobrać i używać podczas jazdy, a które pomogą Ci skupić się na drodze bez rozpraszania uwagi.

Oto 5 najlepszych aplikacji, które zapewnią Ci bezpieczeństwo i ochronę podczas jazdy i informacje o nich.

1) DriveSafe

DriveSafe to świetna aplikacja, która pomoże Ci pozbyć się problemu rozproszonej jazdy. Dzięki tej aplikacji będziesz otrzymywać powiadomienia na telefon, jeśli prowadzisz nieostrożnie. Aplikacja pozwoli Ci również dowiedzieć się o różnych znaków drogowych i jak jeździć prawidłowo.

2) CarDroid

Jeśli chcesz kontrolować swój smartfon w lepszy sposób, to musisz zainstalować CarDroid. CarDroid jest najlepszym jazdy aplikacji dla Androida, który pomoże Ci uniknąć wypadków i zaoszczędzić czas. Z tej aplikacji, otrzymasz aktualizacje ruchu w czasie rzeczywistym, a także otrzymasz ostrzeżenia, jeśli prowadzisz nieostrożnie.

3) DriveSMS

DriveSMS to kolejna świetna aplikacja, która zapewni Ci bezpieczeństwo podczas jazdy. Dzięki tej aplikacji będziesz otrzymywać wiadomości tekstowe w nagłych przypadkach. Jeśli więc dojdzie do wypadku lub niebezpiecznej sytuacji, otrzymasz powiadomienie z pomocą DriveSMS.

4) Uber

Uber to kolejna świetna aplikacja, która pomoże Ci błyskawicznie znaleźć najbliższą taksówkę. Jest to jedna z najlepszych aplikacji umożliwiających korzystanie ze smartfonów podczas prowadzenia samochodu. Zapewni ona także bezpieczeństwo Twojemu samochodowi i kierowcy.

5) Waze

Waze to jedna z najlepszych aplikacji dla systemu Android, która zapewni bezpieczeństwo Tobie i Twojemu samochodowi. Jest to aplikacja, która pomoże Ci znaleźć najbliższą stację benzynową, restaurację itp. Otrzymasz również aktualizacje ruchu drogowego w czasie rzeczywistym.

Wnioski:

Są to jedne z najlepszych aplikacji, które pomogą Ci zachować bezpieczeństwo podczas jazdy. Jeśli więc masz zwyczaj korzystania ze smartfonów podczas jazdy, powinieneś pobrać te aplikacje i zacząć z nich korzystać, aby zachować bezpieczeństwo.