5 aplikacji dla dzieci, które pomogą im szybko nauczyć się angielskiego

5 aplikacji dla dzieci, które pomogą im szybko nauczyć się angielskiego

Dzieci to najbardziej kreatywne i inteligentne istoty. Dlatego, gdy przychodzi im uczyć się nowego języka, staje się to dla nich naprawdę trudne. Najczęstszym problemem, z jakim borykają się dzieci, jest to, że nie znają różnicy między czasownikiem a rzeczownikiem oraz nie znają znaczenia słów.

Co więc robić? Jak nauczyć dziecko czytać i pisać?

W sklepie Google Play dostępnych jest wiele aplikacji dla dzieci, ale nie wszystkie z nich są dobre. Poznajmy więc najlepsze aplikacje, które pomogą Twoim dzieciom szybko nauczyć się angielskiego.

Ulica Sezamkowa:

Najpopularniejszą aplikacją do nauki języka angielskiego jest Ulica Sezamkowa. Została ona stworzona przez amerykańską sieć telewizyjną PBS. W tej aplikacji dzieci mogą uczyć się języka angielskiego, oglądając filmy, słuchając opowiadań itp. W tej aplikacji są trzy poziomy trudności, przy czym poziom 1 jest najłatwiejszy, a poziom 3 jest najtrudniejszy.

Talking Tom:

Talking Tom to kolejna aplikacja, która jest znana wśród dzieci. Aplikacja jest bardzo prosta, ale pomaga dzieciom w nauce podstawowych angielskich słów, zwrotów i zdań. Jest to jedna z najskuteczniejszych aplikacji do nauki języka angielskiego dla dzieci.

Alfabety angielskie:

Ta aplikacja jest również jedną z najlepszych aplikacji do nauki języka angielskiego dla dzieci. W tej aplikacji dzieci mogą poznać alfabet angielski. Dowiedzą się, jak wymawiać litery od A do Z i będą w stanie rozpoznać dźwięk każdej litery.

English First:

English First to kolejna wspaniała aplikacja dla dzieci. Jest ona przeznaczona dla dzieci ze szkoły podstawowej. Uczy je czytać i pisać, poznają gramatykę języka angielskiego itd. Jest to jedna z najlepszych aplikacji dla dzieci do nauki języka angielskiego.

Wnioski:

Są to jedne z najlepszych aplikacji, które pomogą Twoim dzieciom w szybkiej nauce języka angielskiego. Jeśli masz jakieś wątpliwości, możesz skontaktować się z nami lub poprosić swoich przyjaciół o polecenie najlepszych aplikacji do nauki angielskiego dla dzieci.