Która marka dronów jest najlepsza?

Która marka dronów jest najlepsza?

Drony to dziś najfajniejsze gadżety i jest tak wiele różnych powodów, aby z nich korzystać. Przede wszystkim latanie nimi jest niesamowicie zabawne. Po drugie, są świetnymi towarzyszami dla zapalonych fotografów i kamerzystów, którzy chcą uchwycić materiał z powietrza. Za pomocą drona z kamerą możesz robić niesamowite filmy i zdjęcia z nieba.
Istnieje wiele niedrogich opcji dla właścicieli dronów, które oferują różnorodne funkcje, jakość wideo i przedziały cenowe, aby zadowolić wszystkich entuzjastów dronów. Niezależnie od tego, czy chcesz zająć się dronem ze względu na fotografowanie, czy tak po prostu chcesz cieszyć się dreszczykiem latania. Oto najlepsze drony zarówno dla początkujących, jak i średniozaawansowanych osób. Jeśli nie wiesz, który model wybrać, eksperci SNH Drones chętnie pomogą, doradzą i odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

DJI Mini2 – najlepszy dron dla początkujących

To świetna okazja dla tych, którzy chcą postawić pierwsze kroki w świecie fotografii lotniczej. Kompaktowy, składany rozmiar oznacza, że można go bardzo łatwo spakować i wziąć ze sobą wszędzie. Jego waga sięga 249 g. Ze względu na wyposażenie w kamerę trzeba go zarejestrować. Wykorzystuje ten sam system sterowania, co inne drony DJI, ułatwiając pracę początkującym i pozwalając doświadczonym pilotom sprawdzić swoje umiejętności. Może latać do 31 minut na jednym ładowaniu i ma zasięg do 10 kilometrów. Niewielka jednostka kamery jest stabilizowana w celu uzyskania płynniejszych ujęć i może nagrywać wideo 4K z prędkością do 30 klatek na sekundę. Zdjęcia robione są w rozdzielczości 12 megapikseli. Jednym z czynników, dla których składany dron jest tak lekki, jest brak czujników przeszkód. Mini 2 jest stabilny, zwinny, niezawodny i cichszy niż inne modele DJI.

DJI Mavic Air 2S – najlepszy wszechstronny dron

Dzięki dużej 1-calowej matrycy DJI Air 2S może robić niesamowite zdjęcia i filmy nieba. Nagrywa wideo w rozdzielczości do 5,4K, a zdjęcia można robić w surowym formacie w rozdzielczości do 20 megapikseli. Dron ma również szereg inteligentnych trybów lotu, które ułatwiają robienie zdjęć nawet podczas samotnych wędrówek, w tym tryb, który podąża za tobą podczas wędrówek po górach.
Jedna rzecz, której nie robi, to obracanie aparatu, aby można było fotografować w pionie. Jest łatwy w pilotażu. DJI ma zestaw czujników przeszkód, które pomagają utrzymać go w powietrzu i uniknąć zderzenia z drzewem lub ścianą. Jego maksymalny czas lotu to 31 minut. Jest solidny jak na drona tej wielkości, ale można go kupić z dodatkową baterią dla tych, którzy chcą ująć więcej materiałów z nieba. Jego składana konstrukcja sprawia, że łatwo mieści się w plecaku fotograficznym, ale jest fizycznie większy i cięższy niż seria “Mini” DJI. Jednak połączenie czasu lotu, automatycznych trybów lotu i doskonałej jakości obrazu sprawia, że jest to świetny wszechstronny aparat.

DJI FPV COMBO

To zaawansowane urządzenie, które zapewnia niezrównaną przyjemność z latania. . Ma błyskawiczną prędkość maksymalną 140 kilometrów na godzinę, a także ma solidną jakość video 4K. Dron jest wyposażony w kilka przydatnych funkcji, takich jak lądowanie awaryjne, hamowanie awaryjne i inne funkcje bezpieczeństwa. Czas użytkowania na jednym ładowaniu wynosi 20 minut.

DJI przedstawiło nowego drona do lotów FPV-DJI AVATA. Jest to dron wyścigowy i jest dużo mniejszy niż wyżej opisany dron, jeśli chcesz więcej się o nim dowiedzieć, to na stronie snh-drones jest ciekawy wpis na blogu na ten temat.