6 aplikacji, które sprawią, że twój angielski będzie perfekcyjny

6 aplikacji, które sprawią, że twój angielski będzie perfekcyjny

Nauka języka obcego jest najtrudniejszym zadaniem. Powodem jest to, że musisz nauczyć się tysięcy słów. Jedyną opcją jest skorzystanie z Internetu, ale większość stron internetowych pokaże Ci tylko strukturę gramatyczną języka i nic więcej.
W tym miejscu podzielę się z Tobą najlepszymi aplikacjami do nauki języka obcego.

Ucz się szybko angielskiego

To jest najlepsza aplikacja, która pomoże Ci szybko nauczyć się języka. Wystarczy, że otworzysz aplikację, a następnie wybierzesz dowolne słowo, którego nie znasz.

Następnie otrzymasz listę synonimów i antonimów.

Grammarly

Jeśli jesteś studentem, to Grammarly jest najlepszym wyborem dla Ciebie. Jest to wersja darmowa i pozwala na poprawienie do 500 błędów miesięcznie.

Rosetta Stone

Jest to najpopularniejsza aplikacja do nauki języka. Ma wersję darmową i płatną, a różnica między nimi polega na tym, że wersja darmowa pokaże Ci tylko wymowę słów, a za wersję płatną musisz zapłacić, aby uzyskać inne funkcje.

Mówiący Tomek

Jest to kolejna aplikacja przeznaczona dla dzieci. Wyświetla ona filmy z postaciami mówiącymi w języku, którego się uczysz. Można również zagrać w grę, w której trzeba będzie rozpoznać postać.

Babbel

Jest to jedna z najlepszych platform internet-owych do nauki języka. Zapewnia ona całodobowe wsparcie dla studentów i pokazuje lekcje w zabawny sposób.
Angielski Grammar Checker
Jest to najbardziej popularny program do sprawdzania gramatyki dla uczniów. Dzięki niej dowiesz się, jakie błędy gramatyczne popełniłeś.

WordReference

Jest to najbardziej pomocny słownik dla uczniów. Dzięki niemu możesz poznać znaczenie słów w inny sposób. Wyświetli on definicję i synonimy.

Wnioski:
To są najlepsze aplikacje do nauki języka obcego. Istnieją też inne aplikacje, ale ja dzielę się z Tobą tymi najczęściej używanymi. Jeśli jesteś początkującym użytkownikiem języka, to darmowa wersja w zupełności wystarczy do nauki języka. Jeśli jesteś studentem, możesz skorzystać z wersji premium.